RG JENERATÖR

HİZMETLERİMİZ

Sunduğumuz Hizmetler

Yer ve Güç Keşfi

Firmamız Antalya bölgesinde bulunan müşterilerinin gereksinimlerine en uygun jeneratörü tespit edebilmek için ihtiyaç duydukları jeneratörün gücünü ve bu jeneratör için en optimize montaj yerinin tespiti için keşif işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir.

Kumanda Panoları

Firmamız jeneratörler otomatik kumanda panolarının imalatı veya revizyonu konusunda tecrübeli olup , jeneratör kumanda panosu imalatı veya mevcut jeneratör kumanda panolarınızda oluşan sorunların giderilmesi veya arıza onarımlarında siz Antalya'lı müşterilerine hizmet vermekten kıvanç duymaktadır.

Montaj Hizmeti

Firmamız satışını gerçekleştirdiği tüm jeneratörlere talep edilirse montaj işlemi için keşif gerçekleştirip , gerçekleştirilen keşif sonucu ücreti mukabili jeneratör montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Otomatik Transfer Panoları

Firmamız jeneratörlerin otomatik devreye girme jeneratörlerin otomatik devreye çıkma aşamalarında şebeke - jeneratör yük transferlerini gerçekleştirmekte olan jeneratör otomatik transfer panoları alanında tecrübelidir.

Bakım Onarım

Firmamız Antalya bölgesi ve çevre illerde satışını yaptığı veya diğer tüm marka jeneratörlerin genel bakımlarını , yıllık periyodik bakımlarını ve arıza onarımlarını uygun fiyat ve azami müşteri memnuniyeti ilkesi çerçevesinde gerçekleştirmektedir.

Diğer Hizmetler

Jeneratör ile ilgili herşey RG Jeneratör'den sorulur. Aklınıza takılanları bizlere sormaktan çekinmeyin!

İDEA JENERATÖR TANITIM VİDEOSUNU PLAY TUŞUNA TIKLAYARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ!

20
YILLIK
TECRÜBE

NEDEN RG JENERATÖR?

Önceliğimiz : Memnuniyetiniz!

Antalya bölgesi her yıl milyonlarca turist'e ev sahipliği yaparken, hizmetlerin sürdürülebilmesi için belki de en önemli altyapı enerji. Elektrik kesintileri vb durumlarda hizmetlerinizin aksamaması adına her zaman hizmetinizdeyiz.

24 Saat Destek

Satış sonrası oluşabilecek sorunlarda 7/24 yanınızdayız!

Deneyimli Ekip

Mesleğinde 20 yılı aşkın süredir deneyim kazanan teknik ekibimizle hizmetinizdeyiz!

Uygun Fiyatlar

Rakiplerimize oranla en uygun fiyatlar RG Jeneratör'de.